درخواست گارانتی سپهر تعامل

بهترین شرکت گارانتی موبایل

دو نوع شرکت گارانتی موبایل در کشور وجود دارد: شرکت هایی که هم واردکننده عمده موبایل و هم گارانتی کننده هستند و شرکت هایی که فقط خدمات گارانتی ارائه می دهند. شرکت سپهر تعامل سرویس به عنوان یکی از شرکت های تابعه سپهر تعامل، به صورت تخصصی خدمات پس از فروش و گارانتی گوشی های وارداتی توسط شرکت مادر یعنی شرکت سپهر تعامل را بر عهده دارد.
بهترین شرکت گارانتی موبایل و تبلت، شرکتی است که مشتریانش بالاترین میزان رضایت را از آن داشته و کمترین نرخ شکایت از آن به ثبت رسیده است. شرکت سپهر تعامل سرویس جزو آن دسته شرکت های گارانتی گوشی است که با تمام توان برای افزایش رضایت مشتریان خود تلاش می کند و مشتریان بیشترین رضایت را از خدمات آن داشته اند.
تفاوت قیمت گوشی های با گارانتی

تفاوت قیمت گوشی با گارانتی و بدون گارانتی

تفاوت قیمت گوشی های با گارانتی و بدون گارانتی موضوعی مهم است که در هنگام خرید گوشی ممکن است با آن مواجه شوید. معمولا گوشی های بدون گارانتی، با قیمتی پایین تر عرضه می شوند و این می تواند برای خریداران وسوسه کننده باشد. اما به دلیل احتمال بروز مشکلات در آینده، به هیچ وجه توصیه نمی شود که گوشی های بدون گارانتی را خریداری کنید.
هزینه ای که بابت گارانتی گوشی خود می پردازید در واقع نوعی سرمایه گذاری است، چراکه هم از اصالت کالای خود مطمئن هستید و هم اینکه، در صورت ایجاد ایرادات شامل گارانتی می توانید به صورت رایگان گوشی خود را تعمیر کنید. علاوه بر این، اگر مشکل ایجاد شده برای گوشی یا تبلت شما، خارج از شرایط گارانتی باشد، این امکان برای شما خواهد داشت تا با پرداخت هزینه، خدمات تعمیری از شرکت گارانتی کننده ی گوشی خود دریافت کنید.

گارانتی گوشی شامل چیست؟

شرکت های ارائه دهنده ی خدمات پس از فروش و گارانتی موبایل، معمولا برای ارائه خدمات گارانتی، قوانین و ضوابط خاص خود را دارند. معمولا مدت زمان گارانتی تعمیر و تعویض و همچنین موارد شامل گارانتی در بین شرکت ها متغیر هستند.

موارد زیر به طور معمول منجر به ابطال گارانتی گوشی می شوند:
 • تغییر در قطعات سخت افزاری و استفاده از آداپتور و کابل های متفرقه
 • صدمات و ضایعات ناشی از ضربه، سقوط، تماس و یا نفوذ مواد شیمیایی، آتش و حرارت زیاد و همچنین نوسانات برقی
 • تغییر IMEI و هرگونه ایراد ناشی از فلش، روت، آلودگی به ویروس و سایر موارد نرم افزاری
 • استفاده از هرگونه وسایل جانبی غیر استاندارد
 • تعمیر و یا هرگونه تغییر در محصول توسط افراد غیر مجاز خارج از نمایندگی
 • شکستگی، اثرات ضربه و یا هرگونه تماس با مایعات و رطوبت خوردگی
 • باتری باد کرده
 • صدمات خارجی ای که کاربر مسبب آن است
گارانتی گوشی شامل چیست؟
استعلام گارانتی گوشی

استعلام گارانتی گوشی

شما می توانید با استفاده از هر کدام از روش های زیر، گارانتی گوشی خود را بررسی کنید:

 • برای استعلام گارانتی گوشی خود می توانید وارد سایت سامانه جامع گارانتی به آدرس irangs.ir شوید و در بخش «استعلام اصالت گارانتی کالا» شناسه رهگیری یا IMEI گوشی خود را وارد کنید.
 • شما همچنین برای حصول اطمینان از اصالت کالا و گارانتی خود، کد دستوری #7777* را در موبایل خود شماره گیری نمایید و IMEI
  گوشی خود را وارد کنید.
درخواست گارانتی سپهر تعامل