درخواست گارانتی سپهر تعامل
گارانتی تبلت

گارانتی تبلت

گارانتی تبلت، به ضمانتی اشاره دارد که شرکت‌های خدمات پس فروش و گارانتی، برای تبلت های عرضه شده خود به مشتریان ارائه می‌دهند. این تعهد ممکن است شامل تعویض تبلت یا تعویض قطعات آن باشد.
گارانتی تبلت، یکی از مهم‌ترین چیزهایی است که در هنگام خرید تبلت باید مد نظر داشت، زیرا ممکن است تبلت‌های بدون گارانتی به صورت قاچاق وارد کشور شده باشند. در صورت خرید تبلت بدون گارانتی، در آینده امکان استفاده از خدمات پس از فروش برای شما وجود نخواهد داشت.

چرا نباید تبلت بدون گارانتی بخریم؟

امروزه، عرضه تبلت های بدون گارانتی بسیار متداول است. خریداران نیز به دلیل اینکه تبلت های بدون گارانتی ارزان تر هستند، به سمت خرید آن‌ها می‌روند. اما مسئله ای که وجود دارد این است که تبلت های بدون گارانتی به چه شکلی وارد بازار شده‌اند و دلیل گارانتی نداشتن و قیمت پایین‌تر آن‌ها چیست؟
دلایل مختلفی ممکن است در پس این موضوع باشد. به‌عنوان‌مثال، این احتمال وجود دارد که تبلت‌های دست‌دوم از دیگر کشورها به صورت قاچاق وارد شده باشند، یا اینکه تبلت‌های خراب یا سرقتی، از طریق تعویض قطعات، به تبلت‌های ارزان‌قیمت و بدون گارانتی تبدیل شوند. هر دلیلی که وجود داشته باشد، خریداران تبلت نباید پذیرای این ریسک شوند که صرفاً به‌دلیل قیمتی پایین‌تر، گوشی قاچاق یا معیوب بخرند.

استعلام گارانتی تبلت
گارانتی گوشی چیست

شرکت های ارائه ‌دهنده گارانتی تبلت

شرکت‌های خارجی تولیدکننده‌ی تبلت، به علت تحریم‌های بین المللی، نمایندگی رسمی در ایران ندارند و بنابراین، گارانتی مستقیم برای تبلت های آن ها در ایران وجود ندارد. شرکت‌های دیگری که به شرکت‌های ثانویه معروف‌اند، ارائه ضمانت تبلت‌های وارداتی به کشور را برعهده دارند.
شرکت‌های ثانویه گارانتی تبلت نیز خود به دو دسته تقسیم می‌شوند: شرکت‌های واردکننده‌ای که خدمات گارانتی هم ارائه می‌دهند و شرکت‌هایی که صرفاً خدمات گارانتی دارند. می‌توان گفت، معتبرترین گارانتی تبلت در کشور را شرکت‌های گروه اول، یعنی واردکنندگان ارائه دهنده گارانتی دارند.
شرکت سپهر تعامل سرویس، به‌عنوان یکی از شرکت‌های مطرح در زمینه گارانتی و خدمات پس از فروش در کشور، تبلت‌های وارداتی توسط شرکت سپهر تعامل را گارانتی می‌کند. سپهر تعامل سرویس یکی از معدود شرکت های ارائه‌دهنده خدمات پس از فروش و گارانتی گوشی در کشور است که گارانتی تعویض 14 روزه به مشتریان ارائه می‌دهد.

استعلام گارانتی تبلت

برای استعلام گارانتی تبلت، دو راه وجود دارد، هرکدام از روش‌های زیر، نوع گارانتی و مدت آن را به شما نمایش می‌دهند.
• می‌توانید وارد سایت سامانه جامع گارانتی به آدرسirangs.ir شوید و در بخش «استعلام اصالت گارانتی کالا» شناسه رهگیری یا IMEI تبلت خود را وارد کنید.
• شما همچنین برای حصول اطمینان از اصالت کالا و گارانتی خود می‌توانید کد دستوری #7777* را شماره‌گیری نمایید و IMEI تبلت خود را وارد کنید.

درخواست گارانتی سپهر تعامل