تاریخچه و معرفی شرکت سپهر تعامل

شرکت «سپهرتعامل» در سال 1386 تأسیس شد و پس از قریب به دو دهه فعالیت مستمر و موفق، توانسته است در میان چند شرکت برتر کشور در زمینه واردات گوشی‌های تلفن همراه هوشمند قرار گیرد و سهم چشمگیری از بازار این محصولات را به خود اختصاص دهد. مدیریت این مجموعه همواره کوشیده است تا با اتکا بر دانش، تخصص و تجربه‌ی نیروی انسانی و همچنین با تحلیل و نیازسنجی دقیق بازار، علاوه بر تأمین نیاز عموم مردم، در تعالی و توسعه‌ زیرساخت‌های بازرگانی کشور ایفای نقش نماید و در راستای ارائه هرچه بهتر خدمات گام بردارد.

تجربه‌ طولانی در زمینه واردات موبایل در کنار نیازسنجی‌های مستمر مشتریان نشان داد که ارائه خدمات پس از فروش به‌صورت مستقیم به‌عنوان نیازی جدی وجود دارد و این موضوع باعث شد تا شرکت «سپهر تعامل سرویس» در سال 1400 به‌عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه‌ سپهر تعامل و باهدف ارائه خدمات گارانتی و سرویس تأسیس شود.

شعار ما، «مطمئن، متخصص و متعهد» بودن است و در راستای تحقق این مهم، رضایت مشتری، هم‌افزایی دانش و تجربه، ارائه محصولات باکیفیت و همچنین به‌کارگیری نیروی متخصص را در اولویت قرار داده‌ایم. سپهرتعامل سرویس، با تکیه ‌بر تجارب گذشته و رصد مستمر نیازهای مشتریان، توانسته به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین ارائه‌دهندگان خدمات گارانتی و سرویس تلفن همراه در کشور مطرح شود و در همین راستا، برای توسعه فعالیت‌ها و ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات خود، استراتژی‌های بلند مدتی را تدوین کرده است.

ضمن تبریک سال نو خدمت مشتریان گرانقدر، به اطلاع می‌رساند شروع روز کاری شرکت سپهر تعامل سرویس، روز دوشنبه 6 فروردین 1403 می‌باشد.